اپیزود 25م

Episode 025-اخلاق حرفه ای طراحی تخصصی در بازار

Episode 025-اخلاق حرفه ای طراحی تخصصی در بازار
/
اپیزود 25م

در خصوص اخلاق حرفه ای در مسئله طراحی تخصصی در بازار میزبان جناب آقای مهندس حمزه حیدری بودیم. اهمیت این موضوع از آنجا آغاز می شود که در جهان امروز که با پیشرفت روز افزون تکنولوژی مواجه هستیم. با مسائلی اعم از ترند شدن سبک های طراحی خالی از هویت نیز رو به روییم. و تنها راه مقابله با هر کژی، ایجاد بستری برای انتشار آگاهی و آموزش به جامعه میباشد.

خلاقیت در معماری رمز موفقیت شماست …

شاید در بسیاری از رشتهها بحث خلاقیت آن‌چنان که در معماری مطرح است مهم نباشد. معماری تنها به کسب علم و مهارت محدود نمیشود. زمانی شما میتوانید در این رشته جایگاه مناسبی داشته باشید که فرد خلاقی باشید. ایدههای ناب و جدیدی ارائه دهید. برای حل مشکلات از روشهای جدید و خاص استفاده کنید.

هرروزه ساختمانها و برجهای مختلفی را در شهرها و کشورهای مختلف میبینم و هرروز بر تعداد آنها افزوده میشود و چیزی که تفاوتها را شکل میدهد طرحهای نو، خاص و نابی هستند که از ذهنهای خلاق نشاءت میگیرند.

بهتر است این حقیقت را باور کنیم که این روزها اغلب رشتهها در ایران و حتی دنیا اشباع شدهاند و ما برای به دست آوردن شغل موردنظر خود باید تلاش زیادی بکنیم. این تلاشها می‌تواند شامل کسب تجربه، کسب مهارت، افزایش تخصص، بالا بردن دانش و هر آنچه در رشته و شغل شما به آن نیاز است، باشد. فراموش نکنید هرچقدر هم که بازار یک رشته از رونق بیفتد بازهم افرادی که حرفهای و متخصص هستند بیکار نخواهند ماند و مطمئناً شغل خوبی به دست خواهند آورد. همچنین بخاطر بسپارید که در تمامی مراحل رشد کاری خود اخلاق حرفه ای طراحی تخصصی در بازار را ارج نهید.

این اپیزود در کست باکس

اپیزود های مرتبط

فهرست